Vaše auto stále v bezpečíGarantujeme kvalitu našich produktůČeský výrobce s více než 20letou historií

Videogalerie

Defend Lock odolal v náročném testu tekutým dusíkem

Mechanické zabezpečení vozidel Defend Lock odolalo i v náročném testu tekutým dusíkem. Tekutý dusík je známá kapalina, která dokáže předměty podchladit na velmi nízký stupeň teploty. Předměty se pak stávají křehčími a náchylnějšími k poškození.

Důvodem testu je mylná domněnka zlodějů vozidel, že jim tekutý dusík bude stačit k překonání zabezpečení Defend Lock. Náš zámek řadicí páky byl v náročném testu opakovaně ponořen do tekutého dusíku a ani pak ho nevyřadily pokusy o vyřazení hrubou silou. Zákazníci se tak nemusí této metody, vlastně rozšířeného mýtu mezi řidiči, nikterak bát.

Videa z testů si můžete prohlédnout níže.

DEFEND VIN.PRO.TEC - bezpečnostní značení autoskel - novinka od DEFENDU!

Trendem současné doby je komplexnost a kvalita  služeb.  Komplexní zabezpečení zahrnuje ochranu vozidla proti krádeži nebo nehodě - jak před, tak i po případné ztrátě. Důležitými faktory v oblasti ochrany automobilu jsou inovativní preventivní opatření, která pomáhají škodám předcházet, zároveň opatření následná, která jejich dopady zmírňují nebo eliminují. 

Divize Defend Automotive Group uvedla na český a slovenský trh revoluční novinku - novou technologii bezpečnostního značení autoskel pod názvem DEFEND GLASS MARKING SYSTEM.

DEFEND VIN.PRO.TEC je pilotním produktem a nabízí klientovi bezpečnostní leptání VIN kódu na autoskla technologií DEFEND GLASS MARKING SYSTEM. VIN kód je jednoznačný identifikátor motorových vozidel, který je trvale vyražen na obtížně dostupných místech vozu, především v průhledu předního okna. Leptání VIN kódu na všechna okna Vašeho vozu je tak dalším ochranným prvkem a faktorem snižující riziko krádeže vozu.

Krátké video z aplikace leptání si můžete prohlédnout níže.

 

 

 

Video tekutý dusík 1
Video tekutý dusík 2
Video tekutý dusík 3
Video leptání VIN