Vaše auto stále v bezpečíGarantujeme kvalitu našich produktůČeský výrobce s více než 20letou historií

Spolupráce

Společnost DEFEND je otevřena možné spolupráci v oblasti obchodování s produkty pod značkou DEFEND na teritoriích České a Slovenské republiky. Rádi bychom navázali spolupráci se zahraničními partnery, kteří mají zájem o distribuci produktů DEFEND.
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.
Děkujeme!

Zveme zahraniční partnery ke spolupráci

 


Lokálně provozované společnosti Defend Insurance Group podepsaly smlouvy se syndikátem Lloyd’s of London, čímž se staly jeho coverholdery na území České republiky a Slovenska. Společnosti skupiny Defend Insurance Group uvedly v průběhu roku 2013 na na český a slovenský trh širokou škálu pojištění zajištěných u Lloyd’s. Jedná se o řadu produktů typu GAP a Záruky, které svojí jednoduchostí a flexibilitou přispěly k dosažení cílů jejich obchodních partnerů. Lloyd‘s of London je jedním z předních světových pojistitelů a zajistitelů. Společnost sídlí v Londýně, působí po celém světě a disponuje upisovací kapacitou ve výši 17 miliard EUR hrubého pojistného (2011).

 

              

Nově vzniklá společnost Defend Solutions s.r.o. se v roce 2015 stala výhradním distributorem VPS systému na ochranu vozidla GardX v České republice. 

VPS (Vehicle Protection System) neboli systém ochrany vozidla GardX je sadou ochranných přípravků pro exteriér a interiér Vašeho vozidla. Konkrétně lze systém VPS použít na ochranu vnějšího laku vozidla, jako bezpečnostní prvek na vnější i vnitřní stranu skel, k ochraně interiéru proti skvrnám a dále jako praktický odstraňovač ptačího trusu nebo pomoc při defektu pneumatiky.

Více informací o spolupráci najdete zde

 

              

Společnost DEFEND CZECH REPUBLIC s.r.o. (součástí skupiny DEFEND AUTOMOTIVE GROUP) navázala obchodní spolupráci s přední ruskou společností METALLOPRODUKTSIA  LTD., která se specializuje na vývoj a výrobu příslušenství a doplňků pro automobily, jako jsou kryty motorového prostoru, tažná zařízení, atd. Tento společný projekt společností s více než s 20ti letou zkušeností s vývojem, výrobou a distribucí autopříslušenství vznikl v roce 2015 a spolupráci nadále rozvíjíme.

Fotografie výrobního závodu METALLOPRODUKTSIA zde .

 

              

 

Spolupráce DEFEND A KABA

Společnost DEFEND CZECH REPUBLIC s.r.o. (součástí skupiny DEFEND AUTOMOTIVE GROUP) pokračuje ve spolupráci se společností KABA, která působí na celosvětovém trhu již více než 150 let. Naše dlouholetá spolupráce se týká především oblasti dodávek mechanických uzamykacích vložek do zabezpečovacích systémů pro naše exportní partnery.

KABA je švýcarská společnost orientující se na výrobu prvotřídních zámkových systémů. Řadí se celosvětově mezi 3 největší firmy v této oblasti. Zámkové vložky KABA jsou známé po celém světě z hlediska vysoké bezpečnosti a odolnosti vůči všem známým metodám překonávání. Značka KABA je celosvětově známkou bezpečnosti a důvěry zákazníků a takové povědomí si KABA vybudovala i na tak náročných trzích, jako jsou země východní Evropy.